Departamento Frente A Puerto Cancun
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Departamento Frente A Puerto Cancún appartement heeft een eersteklas ligging en biedt gemakkelijke toegang tot het Winkelcentrum Puerto Cancún Marina Town Center op loopafstand van ongeveer 25 minuten hiervandaan. Het appartement beschikt over Wi-Fi, samen met een privéparkeerplaats voor gasten, die met de auto reizen.
Dit appartement biedt accommodatie in de wijk Downtown Cancun in Cancún, op ongeveer 3 km van Parque Urbano Kabah. Departamento Frente A Puerto Cancun appartement ligt binnen 5 minuten te voet van Estacionamiento KM 0, en ook binnen handbereik van Superama Bonampak.
Het appartement heeft een kitchenette. R1-Rehoyada - Plaza Kukulcan bushalte is binnen het bereik van de accommodatie gesitueerd.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Kluisje
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Bagageopslag
- Geldwisselkantoor
- Rookdetectors
- Brandblussers
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Huishouding
- Autoverhuur
- Wasserij
- Stomerij
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Departamento Frente A Puerto Cancun appartement?
Gasten van Departamento Frente A Puerto Cancun appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Nomads Cocina & Barra, op 12 minuten wandelafstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Tulum Avenue (1 km) en Mercado 28 (2 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Departamento Frente A Puerto Cancun appartement?
Het duurt 30 minuten lopen om van Departamento Frente A Puerto Cancun appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Vind ik een parkeerplaats in Departamento Frente A Puerto Cancun appartement?
Departamento Frente A Puerto Cancun appartement heeft een privéparkeerplaats. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in het appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in het appartement verblijven. - ❓
Wat is de grootte van Departamento Frente A Puerto Cancun appartement?
Departamento Frente A Puerto Cancun appartement bestaat uit 40 vierkante meters.